Tai reiškia karą / This Means War


Premjera: Vasario 1, 2012
Premjera Lietuvoje: Vasario 17, 2012
Indeksas: T
Trukmė: 98 min.
Žanras: Romantinis, Komedija, Veiksmas
Šalis: JAV
Režisavo: McG 
Vaidina: Tom HardyReese WitherspoonChris PineLaura VandervoortTil Schweiger 

IMDB – 6.3/10
RottenTomatoes – 25/100
Metacritic – 31/100

Filmo biudžetas – 65 000 000 $

Bendros pajamos –156 491 279 $

Siužetas

Du geriausi draugai duoną užsidirba šnipinėdami. Tačiau vieną dieną slaptųjų agentų pasaulis apsiverčia – vyrukai įsimyli tą pačią moterį! Žinoma, nė vienas neketina užleisti vietos draugui. Bręsta visa naikinantis mūšis, kurio pasekmės – nenuspėjamos.

Buvaukine.lt sako:

Kitoks meilės trikampis”

 “Terminatorius: Išsigelbėjimas” bei “Čarlio angelų” režisierius McG pristato naują savo darbą – visai įdomią meilės trikampio interpretaciją, kupiną veiksmo, beprotiškų gaudynių bei šmaikščių dialogų.

Specialiųjų tarnybų asai, agentai Takas bei Fosteris, yra neišskiriami bičiuliai tiek kovos lauke prieš blogus vyrukus, tiek asmeniniame gyvenime. Daug laiko praleisdami kartu, jie vieną dieną nusprendžia parodyti vienas kitam savo antrąsias puses, tačiau iškyla viena nedidelė problema – pasirodo, vyrukai susitikinėja su ta pačia mergina. Toji moteris, vardu Loren, yra visiškai pasimetusi, nes kiekvienas iš jų suteikia jai laimės, kiekvienas papildo ją kitaip. Dilema po truputį pradeda virsti tikru karu dėl merginos dėmesio, nes nei vienas, nei kitas nenori pasitraukti iš kovos dėl gražuolės širdies. Abudu iš vaikinų turi nemažai kozirių bei žino daug gudrybių, o dar ir specialiųjų agentų sugebėjimai prideda jiems pasitikėjimo savimi. Karas virsta komedija tikrąja to žodžio prasme, kurios pabaigoje vienas iš vaikinų gali tikėtis Loren rankos.

Filmo scenarijus yra ganėtinai banalus, tačiau jo pateikimas gan originaliai žiūrisi. Šmaikštūs juokeliai, kurie papildo gan žaismingą atmosferą, priduoda savito žavesio, o stulbinančios veiksmo scenos neduoda atsikvėpti nė minutei. Azartiško  siužeto dėka žiūrovas turi galimybę sirgti už jam patikusį kandidatą į Loren širdį. Kvapą gniaužančios gaudynių scenos bei dinamiškai pateikti sprogimai, kaskadiniai triukai padaro šį filmą kitokį nei dauguma istorijų apie meilės trikampius. Puikus operatoriaus darbas leis mėgautis kiekviena veiksmo scenų akimirka.

Aktorių trio yra ganėtinai įspūdingas, todėl šis filmas įgauna dar didesnio žavesio. Talentingas, žavus bei charizmatiškas Tomas Hardis, kuris įsitvirtina Holivude kaip A klasės aktorius, suvaidino be priekaištų. Jo personažas filmo eigoje yra mažiausiai atskleistas, tačiau tai nesumenkina jo vertės. Brutalus bet kartu ir karštas, aistringas vaikinas. “Žvaigždžių kelio” žvaigždė Chrisas Pines sukuria visiškai skirtingą personažą nei Tomas Hardis. Tai gan švelnus, romantiškas žmogus. Reese Whiterspoon, suvaidinusi Loren, neišsiskiria visiškai, primena tik šiek tiek kitą jos suvadintą personažą Eli Vuds iš filmo “Užsispyrusi blondinė”. Tuštutė ir neįdomi mergina, dėl kurios kažkokiu būdu galvą pameta du vyrukai.

“Tai reiškia karą” – tai puikus pavyzdys, kaip galima suderinti humorą, romantiką bei veiksmą viename filme. McG dėka gavosi dinamiškai susukta juosta, kuri neleis nuobodžiauti nė akimirkai.

Vertinimas: 6/10

About Dario Voitukevez

The Movie Lover!!!

Posted on 2012-02-16, in Komedija. Bookmark the permalink. 2 Comments.

  1. Jei jau toks puikus tas filmas, tai kodel tik 6 is 10? Gal uz tai, kad banalus scenarijus, nors ir idomia meiles interpretacija

  2. Tokių filmų yra labai daug, o ir scenarijus banalus ganėtinai, todėl tik aktorių vaidyba bei veiksmas gelbėja visas spragas. Vienkartinis darbas skirtas tik pramogai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: