Sena gera orgija / A good old fashioned orgy


Premjera: Balandžio 29, 2011
Premjera Lietuvoje: Sausio 27, 2012
Indeksas: N16
Trukmė: 95 min.
Žanras: Komedija
Šalis: JAV
Režisavo: Alex GregoryPeter Huyck
Vaidina: Jason SudeikisLeslie BibbTyler Labine

IMDB – 6.1/10
RottenTomatoes – 33/100
Metacritic – 44/100

Filmo biudžetas – 1 500 000 $

Bendros pajamos –  1 032 587 $

Siužetas

Erikas yra trisdešimtmetis vakarėlių mėgėjas, savo artimų draugų rate garsėjantis prabangiais vasaros teminiais vakarėliais, rengiamais prašmatniame Hamptons vasarnamyje, priklausančiame jo tėvui. Bet kai kompanijos nariai pradeda įsikurti, Eriko tėvas praneša savo planus parduoti paplūdimio namą. Erikas nusprendžia, kad tai yra puikus metas surengti išgertuves su dideliu trenksmu – gerą senamadišką orgiją.

Vienintelė kliūtis, kurią reikia įveikti – savo draugų įtikinimas prisijungti prie lėbavimo bei nejaukiai įsižiebęs romanas su nekilnojamojo turto agente, grasinančia parduoti namą prieš įvykstant vakarėliui.

Buvaukine.lt sako:

“Vakarėlių liūtai”

Paskutiniu metu dažnai pasirodantis vulgariose komedijose, lietuvių kilmės aktorius Jason‘as Sudeikis bei „Karaliaus Hilo“ kūrėjai pristato mums dar vieną šmaikščią komediją. Pasisėmę iš brolių Farreli‘iu bei „Pagirių Las Vegase“ patirties, režisierių duetas pateikia savo požiūrį i bernvakarius.

Siužetinė linija labai paprasta ir banali. Geriausi draugai nusprendžia gerai praleisti laiką paskutinį kartą ir todėl surengia didžiausią kada nors vykusį vakarėlį. Iš dalies matosi, jog bandoma kopijuoti net tris filmus – „Amerikietiškas Pyragas“, „Savaitė Be Žmonų“ ir žinoma paskutinių metų hito „Pagirios Las Vegase“  scenos buvo epizodiškai perimtos ir sumestos į šį filmą. Daug vulgarių juokelių žemiau bambos, nors tai nenuostabu, gi filmas gavo griežtą R reitingą. Filmo personažų yra pernelyg daug, todėl per mažai duota laiko su kiekvienu iš jų susipažinti, atskleisti kažką daugiau jų asmenybėse. Nemažai beprasmių dialogų, kurie tiesiog pateikti ne vietoje ir ne laiku, su daug keiksmažodžių. Gali susidaryti įspūdis, jog šiuolaikinis jaunimas vien taip ir kalba.

Aktoriai visai neblogai parinkti, ypač filmo žvaigždė Jason‘as Sudeikis. Jis suteikė filmui svorio, charizmos. Juostoje pilna ir kitų gerai žinomu aktorių. Pamatyti galima David‘ą Koechner‘į, kuris dažnai pasirodo epizodiškai tokiuose komedijose. Gražuolė Leslie Bibb yra šios juostos pažiba, talismanas. Netikėtas Don‘o Johnson‘o pasirodymas yra vertas nuostabos. Garso takelis visai geras, nes perteikia vakarėlio atmosferą.

Tipiška, buka, be prasmės amerikietiška komedija, kurią žiūrint tiesiog atsipalaiduoji ir mėgaujiesi juokingomis situacijomis. Savo žanre tai nėra blogas produktas, nors norėtųsi kažko daugiau, daugiau juokingesnių situacijų, paimtų iš gyvenimo.

Vertinimas: 5/10

About Dario Voitukevez

The Movie Lover!!!

Posted on 2012-01-24, in Komedija. Bookmark the permalink. 1 Comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: